Szerviz
szolgáltatásunk

üzletkötő

Aktuális állásajánlatunk

üzletkötő

Wallitrade Kft. egy innovatív vállalkozás, amely irodatechnikai és digitális nyomdaipari megoldásokat kínál ügyfelei részére.

Cégünk olyan elkötelezett munkatársat keres, aki képes üzleti értékeinket közvetíteni meglévő és reménybeli új ügyfeleink számára és így segíti vállalkozásunk továbbfejlődését. Aki képes és kész arra, hogy kreativitásával és professzionalizmusával aktívan hozzájáruljon a Wallitrade víziójának és céljainak megvalósításához.

A Wallitrade Kft. üzletkötőt keres, aki a cég irodatechnikai termékeit értékesíti üzleti felhasználóknak. Elsősorban megfelelő tapasztalattal és már kialakult ügyfélkörrel rendelkezők jelentkezését várjuk.

A pozíció önálló munkavégzést és kezdeményezőkészséget kíván. A munkavégzés helyszíne főként Budapest, Pest megye.

Feladatok
  • Wallitrade irodatechnikai termékek értékesítése vállalatok számára;
  • Új ügyfelek felkutatása;
  • Partnerekkel való kapcsolattartás;
  • Szerződések, beszállítói megállapodások és összefoglalók előkészítése és kezelése;
  • Ajánlatok készítése és kezelése;
  • Jelentések és kimutatások készítése

 Elvárások és kompetenciák

  • Ügyfélorientált, pro-aktív személyiség;
  • Hiteles és meggyőző kommunikációs képesség,
  • Magabiztos fellépés, kulturált megjelenés,
  • Hatékony munkavégzés,
  • Felhsználói szintű számítógép kezelés (MS Excel, Word, PowerPoint);
  • Önálló munkavégzés és kezdeményező készség, csapatmunka;
  • Vezetői engedély és saját gépkocsi.